הדפסה על חולצות אונליין

הדפסה על חולצות אונלייןהדפסה על חולצות און ליין באמצעות האינטרנט

אין צורך להגיע אלינו בשביל לבצע הזמנה! לצורך הנוחות אנו מאפשרים לבצע הזמנת חולצות מודפסות באינטרנט.

על מנת לבצע הדפסה על חולצות און ליין יש לשלוח לנו במייל את פרטי ההזמנה: סוג החולצה, מידות, צבעים, כמויות וכמובן ההדפס הרצוי. ניתן להעביר אלינו קובץ דיגיטלי עם העיצוב שבו אתם מעוניינים וכאשר ההזמנה מוכנה תצטרכו רק להגיע ולאסוף את החולצות המודפסות או באמצעות משלוח.

לקוחותינו יכולים להזמין אצלנו בבית הדפוס  או הדפסה על חולצות און ליין באמצעות האינטרנט את כל סוגי החולצות – חולצות פולו, חולצות קצרות, ארוכות, טישרטים ועוד סוגי חולצות בכל צבע ובכל מידע. אנו מבצעים הדפסות בכל כמות, החל מחולצה בודדת ועד סטוקים גדולים של חולצות.

לסיכום, אנו בדפוס קשת מבצעים הדפסה על חולצות אבן יהודה עבור מגוון לקוחות, החל מחולצות לחתונה, חולצות מודפסות עבור תנועת נוער ועד חברות, ועדי עובדים וארגונים פוליטיים.

לקוחותינו נהנים משירות אדיב ומהיר, הן אצלנו בבית הדפוס והן בעת הזמנת חולצות מודפסות באינטרנט.

אנו שמים דגש גדול על האיכות והגימור ולכן אנו משתמשים בציוד החדיש ביותר לצורך הדפסות דיגיטליות על חולצות.

ההדפסים שלנו הם איכותיים במיוחד, בעלי עמידות גבוהה בכביסה ובשימוש היום יומי.

 

הדפסה על חולצות אבן יהודה

עסקים רבים מעוניינים במוצרי פרסום לקידום מכירות או חולצות מודפסות עבור העובדים. להדפסה על חולצות אבן יהודה יש יתרונות רבים;

התוצאה המתקבלת היא חולצה בהדפסה אישית עם נראות גובהה המשרתת את המטרות הפרסומית של העסק.

ולא רק עסקים מזמינים חולצות מודפסות, גם אנשים פרטיים, חיילים, מוסדות חינוך ועוד.

 

כולם נהנים מחולצות איכותיות, בכל צבע ובכל מידה. חולצות מודפסות יכולות להיות עבור מזכרת מאירועים מסוימים כמו חתונה או סיום לימודים; חולצות לצורך גיבוש ביחידות צה"ל; חולצות לקבוצות ספורט; חולצות לצורך תערוכות ואירועי קידום מכירות; חולצות פוליטיות ועוד.

 

אנו בדפוס קשת מתמחים בהדפסה על חולצות לכל מטרה, ניתן להזמין הדפסה על חולצות אבן יהודה אצלנו בבית הדפוס או לבצע הזמנה של הדפסה על חולצות און ליין.

שלח/י את הקובץ למייל: dinamo3283@gmail.com התקשר 050-6866595 או מלא/י הפרטים כאן: