הדפסה על פד לעכבר תל אביב

כפי שאמרנו לא רק כוסות, יש לנו עוד מוצר שרבים מגלים בו עניין והוא הדפסה על פד לעכבר תל אביב.

נניח ואתם רוצים לתת מתנה לאמא או אבא, תוכלו להדפיס תמונה שלכם עם הקדשה אישית ולתת להם פד לעכבר שתמיד יזכיר להם אתכם.

 

דפוס קשת – הרבה יותר מחנות הדפסה על כוסות

בדפוס קשת תוכלו למצוא מגוון שירותי הדפסה.

אין מדובר בבית דפוס רגיל, אלא בית דפוס המתמחה בהדפסה על מוצרים קשיחים, בדים ואפילו מוצרים עגולים.

אפשרויות טכנולוגיות אלו מאפשרות לנו להדפיס על מגוון מוצרים המתאימים לכל מטרה. למשל אצלנו תוכלו להזמין הדפסה על פד לעכבר תל אביב, הדפסה על כוסות, חולצות ועוד.

 

מי צריך חנות הדפסה על כוסות ומוצרים שונים

אנו בדפוס קשת משרתים מגוון רב של לקוחות, פרטיים ועסקיים; לכל אחד יש מטרה אחרת אבל כולם מגלים עניין בהדפסה על כוסות ומוצרים.

ישנם לקוחות פרטיים המתעניינים בהדפסת חולצות או כובעים עבור מתנה או אפילו עבור אירוע, למשל נהוג להזמין הדפסה על חולצות עבור חתונה, בר מצווה, מסיבת רווקות ועוד.

הלקוחות העסקיים בדרך כלל נהנים ממוצרים לקידום מכירות, מוצרים לשימוש בעסק ואפילו מדים לעובדים.

 

להלן כמה דוגמאות לשימושים של המוצרים שלנו.

חנות הדפסה על כוסות – רבים מהלקוחות שלנו מזמינים הדפסה על כוסות. אנו מדפיסים על כוסות מסוגים שונים כמו: הדפסה על כוסות חד פעמיות, הדפסה על כוסות תרמיות, הדפסה על כוסות בירה ועוד. לקוחות פרטיים בדרך כלל מדפיסים הדפסה על ספל בשביל להכין מתנה אישית עם הדפס שאותו עיצבו. לקוחות עסקיים מזמינים כמויות גדולות יותר.

למשל מסעדה הרוצה למתג את עצמה יכולה להזמין כוסות יין עם הלוגו שלה; בארים יכולים להזמין כוסות בירה עם הלוגו של המקום; מותגי אלכוהול יכולים להזמין כוסות עם שם המותג ולחלק אותו לבארים השונים על מנת להגדיל את החשיפה למותג ועוד.

ישנם גם מקרים בהם עסקים פונים לחנות הדפסה על כוסות על מנת ליצור מבצעי קידום מכירות; למשל בקניית מארז קפה מקבלים ספל במתנה ועליו מוטבע שם המותג.

אלו הן רק כמה דוגמאות אך בין לקוחותינו תוכלו למצוא בתי קפה, מסעדות, בתי מלון, אולמי אירועים ועוד עסקים בתחום המזון והאירוח.

 

שלח/י את הקובץ למייל: a546650271@gmail.com או מלא/י הפרטים כאן