הדפסה על מוצרים מתנההדפסה על מוצרים מתנה

רוצים להעניק מתנה מיוחדת לחבר או חברה? מתנה לאבא או אמא ? אפילו מתנה לעובדים… אם אתם רוצים להעניק מנה מיוחדת תוכלו לעשות זאת באמצעות הדפסה על מוצרים ברמת גן. אצלנו בדפוס קשת ניתן להדפיס על מוצרים שונים מכוסות ועד חולצות לכל מטרה.

הדפסה על מוצרים מתנה מאפשרת לכם לקחת מוצר, נניח חולצה או כובע, ולתת להם אופי אישי. אתם בוחרים מה להדפיס על אותם המוצרים וכך מייחדים אותם בתור מתנה. אם למשל הענקתם חולצה מודפסת לחבר על פי עיצוב/כיתוב משלכם, כל תהיו בטוחים שרק לו תהיה חולצה שכזו. הדפסה על מוצרים מתנה מאפשרת למקבל המתנה לראות שחשבתם עליו והקדשתם לו מתנה בעלת אופי אישי ומיוחד.

הדפסה על מוצרים רמת גן – מהן האפשרויות ?

הדפסה על פד לעכבר – הדפסה על מוצרים גבעתיים מאפשרת לכם לקחת פד לעכבר ולהעניק לו עיצוב מיוחד עם הדפס אישי. ניתן למשל להכין מתנה לאבא למשרד, פד לעכבר עם הדפס של תמונות הילדים. גם בעלי עסקים מזמינים פד לעכבר בתור גימיק פרסומי ומחלקים אותו ללקוחות על מנת לחשוף אותם באופן קבוע וארוך טווח למותג.

הדפסה על כוסות וספלים – הדפסה על מוצרים מתנה יכולה להיעשות על גבי מוצרים קשיחים ועגולים כמו למשל כוסות וספלים. אצלנו בדפוס קשת תוכלו למצוא מבחר סוגים של כוסות: הדפסה על כוסות שמפנייה; הדפסה על כוסות יין; הדפסה על כוסות תרמיות; הדפסה על כוסות נייר ועוד. בעזרת הדפסה על מוצרים רמת גן תוכלו להעניק במתנה במתנה כוסות בעיצוב אישי. למשל אפשר להכין לאבא כוס קפה עם שמו או כוסות לסבא וסבתא בתור מתנה מהנכדים.

הדפסה על חולצות מתנה – בעזרת הדפסה על מוצרים ברמת גן תוכלו להדפיס גם חולצות בעיצוב אישי. למשל ניתן לתת במתנה להורים טריים חולצה עם הדפס תמונתו של התינוק. או כאשר רוצים לתת מתנה לחבר ניתן להדפיס איזו חולצה מצחיקה המתאימה למאורע.

אצלנו בדפוס קשת תוכלו למצוא את כל שירותי ההדפסה על מוצרים; אנו מעניקים שירותי הדפסה על מוצרים ברמת גן, הדפסה על מוצרים גבעתיים ואזורים נוספים בארץ. אנו משרתים לקוחות מהמגזר העסקי והפרטי הנהנים מפתרון בהתאמה אישית.

שלח/י את הקובץ למייל: a546650271@gmail.com או מלא/י הפרטים כאן