הדפסה על כוסות מתנה

הדפסה על כוסות מתנה

הדפסות בדפוס קשת

זקוקים לשירותי הדפסה על מוצרים? אולי הדפסה על כוסות מתנה או הדפסה על צלון לרכב? אצלנו בדפוס קשת תוכלו למצוא את כל פתרונות ההדפסה.

הידעתם כי שירותי הדפסה על מוצרים משרתים לקוחות עסקיים ופרטיים למגוון מטרות של פרסום, יחסי ציבור ואפילו בתור מתנות לעובדים או כל שימוש אחר שתחשקו בו.

הדפסה על כוסות כרמיאל

את שירותי ההדפסה על מוצרים של דפוס קשת תוכלו למצוא בכרמיאל. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת הדפסה כמעט על כל מוצר. אצלנו תוכלו למצוא הדפסה על כוסות מתנה לצד הדפסות על מוצרים אחרים כמו פדים לעכבר, הדפסה על צלון לרכב ועוד מגוון שירותים.

שירותי הדפסה על כוסות כרמיאל יכולים להתאים לכל מטרה בזכות היכולת להדפיס עיצוב אישי משלכם ישירות על המוצרים וכך להשתמש בהם לכל מטרה:

הדפסה על כוסות מתנה

רוצים להפתיע חבר לכבוד יום ההולדת או כל מאורע אחר? הזמינו הדפסה על כוסות  והעניקו לו כוס במתנה עם עיצוב אישי משלכם. זוהי יכולה להיות הקדשה או תמונה ולמעשה כל דבר שתרצו המודפס בצבע על המוצר. ניתן להשתמש בכוס זכוכית מכל סוג (כוס בירה, יין, שתייה קרה, שמפניה…) ואפילו כוסות מחומרים אחרים.

הדפסה על כוסות כרמיאל לעסקים – מסעדה או באר יכולים להזמין הדפסה על כוסות כרמיאל הכוללת את את שם המסעדה. כך תייחדו את הכוסות בעסק ותבדילו בינן לבין הכוסות של המתחרים. זה מסייע לכם ביצירת התדמית של העסק. גם הדפסה על צלון לרכב מתאימה מאוד ליחסי הציבור של העסק. תארו לעצמכם שהרכב חונה במשך שעות

הדפסה על כוסות לקידום מכירות – ניתן להזמין הדפסה על כוסות כרכור לצורך קידום מכירות. משל מותג משקאות קלים או מותג בירה יכול להזמין כוסות עם לוגו המוצר ולהעניק אותם במתנה בנקודות המכירה.

מתנות לעובדים – הדפסה על כוסות כרמיאל יכולה לשמש גם לצורך מתנות לעובדים. ניתן להדפיס כוס או ספל עם הקדשה או לוגו של החברה ולהשתמש בכוס לצורך הרכבת חבילות שי. למשל תוכלו למלא אותה בדברים מתוקים, לארוז יפה ולהעניק מתנה צנועה לעובדים או לשלב במסגרת ערכת שי לחג.

שלח/י את הקובץ למייל: dinamo3283@gmail.com התקשר 050-6866595 או מלא/י הפרטים כאן: