מי צריך הדפסה על מוצרים 

בית הדפוס קשת מתמחה בהדפסה על מוצרים קשיחים מכל הסוגים. בין לקוחותינו עסקים ולקוחות פרטיים הנהנים משירותים מגוונים של הדפסה על מוצרים, שירותים הכוללים: הדפסה על כוסות יבנה, הדפסה על כוסות ירושלים, הדפסה על כוסות נירוסטה, הדפסה על חולצות, פדים לעבר ועוד.

למה משמשת הדפסה על מוצרים?

  1. מטרות פרסומיות – עסקים רבים משתמשים בשירותי הדפסה על כוסות יבנה למטרות פרסומיות. ניתן להדפיס את הלוגו, הסלוגן או כל עיצוב המסמל את העסק או המותג. הכוסות המודפסות בהן משתמשים העובדים ואותן מגישים ללקוחות מסייעים להטמיע את המסרים השיווקיים ולחשוף את את כולם למותג. לדוגמה מותג בירה או שתייה קלה יכול להדפיס כוסות עם הלוגו ולחלק אותם לחנויות שיתנו במתנה ללקוחות… הדבר נכון בגללי לשירותי הדפסה על מוצרים.

  2. מטרות שיווקיות – הליך המכירות והשיווק הוא הרבה יותר מתוחכם ממה שחשבתם וכל פרט קטן חשוב. גם כאשר לקוח כבר נמצא בבית העסק אתם צריכים לפנות אל החושים שלו. כוסות מעוצבות עם הדפס מיוחד ומקורי מסייעות למשוך את העין ומסייעות להגביר את המכירות.

  3. מתנות לעובדים – חברות אשר רוצות לתת מתנה אטרקטיבית לעובדים יכולות ליהנות משירותי הדפסה על מוצרים. כך גם תוכלו להעניק מתנה לעובדים וגם תוכלו לחזק את המותג בו זמנית. למשל ניתן להזמין הדפסה על כוסות נירוסטה (כוסות תרמיות), זוהי תהיה מתנה שכולם שמחים לקבל. כוסות נירוסטה תרמיות הן מאוד שימושיות ולכן הדפסה על כוסות נירוסטה היא להיט.

  4. מיתוג עסקי – עסקים אשר המיתוג והתדמית חשובים להם גם כן יכולים ליהנות מהדפסה על מוצרים. אם גם לכם אכפת ממיתוג העסק שלכם, הזמינו הדפסה על כוסות יבנה או הדפסה על כוסות ירושלים ותהנו מכוסות ממותגות בהן ניתן להשתמש במשרדי החברה, בפגישות עסקיות וסתם בשביל להגיש מים ללקוחות.

  5. אירועים פרטיים ומסיבות – הדפסה על כוסות ירושלים יכולה להתאים מאוד לאירועים פרטיים ומסיבות. למשל כאשר יש מסיבת קונספט כמו מסיבת פורים, תוכלו להזמין כוסות בקונספט האירוע, במקרה זה הדפסה לפי מוטיבים פורימיים. גם חתונות ואירועים דומים יכולים להזמין הדפסה על כוסות, ניתן להדפיס על כל סוגי הכוסות.

שלח/י את הקובץ למייל: a546650271@gmail.com או מלא/י הפרטים כאן