הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסותאם אתם מחפשים גימקים שיווקיים או כוסות לבית העסק, חנות הדפסה על כוסות של דפוס קשת היא המקום שבו תוכלו למצוא את מבוקשכם. ניתן להזמין הדפסה על כוסות ראשון לציון, הדפסה על כוסות בת ים ועוד מקומות רבים בארץ.

 

אנו מדפיסים על סוגים שונים של כוסות, החל מהדפסה על כוסות לשתייה חמה ועד הדפסה על כוסות בירה. אנו יכולים לתת פתרון לכל לקוח, לכל כמות ולכל תקציב. אצלנו תקבלו שירות אישי ואדיב.

הדפסה על כוסות בת ים – מבחר מגוון

בחנות הדפסה על כוסות ניתן למצוא מגוון של מוצרים המתאימים לכל מטרה, אנו מבצעים הדפסה על כוסות לשתייה חמה וגם כוסות רגילות. אצלמו תוכלו למצוא הדפסה על כוסות נייר, כוסות זכוכית מסוגים שונים וכוסות תרמיות.

רבים מלקוחוינו מזמינים הדפסה על כוסות בירה או על כוסות אחרות המיועדות לשתייה קרה. עסק בתחום האירוח, אשר מחשיב את עצמו לעסק רציני, חייב להגיש לאורחים את השתייה בכוסות ייחודיות למקום. ההדפס על הכוס הוא מה שהופך אותה לשונה.

 

הדפסה על כוסות ראשון לציון – שתייה חמה

רבים מלקוחותינו מזמינים הדפסה על כוסות לשתייה חמה. לצורך העניין אלו יכולים להיות בתי קפה, בתי מלון, אולמות אירועים, מסעדות ועוד אשר רוצים להגיש את השתייה החמה לאורחים על כוס מיוחדת וממותגת.

עסקים אלו פונים אל חנות הדפסה על כוסות ומזמינים הדפסה על כוסות לשתייה חמה הכוללת בדרך כלל את שם העסק, דבר חשוב לצורך המיתוג של המקום.

הדפסה על כוסות בת ים – כוסות תרמיות

ניתן גם להזמין הדפסה על כוסות תרמיות; כוסות אלו מתאימות מאוד לשתייה חמה, אך לא רק. המיוחד בהדפסה על כוסות תרמיות הוא שהן כוסות מבודדות השומרות על הטמפרטורה של הנוזל בפנים, בין אם או חם או קר.

הדפסה על כוסות תרמיות בדרך כלל משמשת לצרכים פרסומיים ולא להגשת שתייה במסעדה.

הדפסה על כוסות יכולה גם לשמש לצורך מתנות לעובדים או עבור משרדים הרוצים לתת חווית אירוח מרשימה ללקוחות או מבקרים אחרים במקום. רבים מגיעים אל חנות הדפסה על כוסות ומזמינים הדפס עם שם החברה וסמלה.

שלח/י את הקובץ למייל: dinamo3283@gmail.com התקשר 050-6866595 או מלא/י הפרטים כאן: