הדפסה על כוסות ברמלה

הדפסה על כוסות ברמלה

ברוכים הבאים לדפוס קשת, אצלנו תוכלו למצוא מבחר מוצרים פרסומים לצורכי קידום מכירות ומתנות, הכל בהדפסה אישית לפי העיצוב שאתם תרצו.

אנו מקבלים הזמנות בכל סדר גודל, החל מהזמנה של פריט בודד ועד הזמנות גדולות של לקוחות עסקיים.

אנו מעניקים את השירות הטוב ביותר ושמים דגש על הבנת צורכי הלקוח;

כך אנו יכולם להתאים לכל אחד את הפתרונות השיווקים המתאימים לו ביותר לפי התקציב שירצה. אנו מעניקים שירותי הדפסה על כוסות ברמלה, הדפסה על חולצות ועוד. אנו מבצעים הדפסות צבע איכותיות ועמידות.

 

הדפסה על כוסות זכוכית

הדפסה על כוסות היא תחום רחב ובתוכו תוכלו למצוא מגוון גדול של כוסות לכל מטרה ולא רק כוסות זכוכית. בדפוס קשת ניתן לקבל שירותי הדפסה על כוסות מכל הסוגים, החל מהדפסה על כוסות זכוכית ועד להדפסה על כוסות פלסטיק.

יש לנו מבחר כוסות מכל הסוגים המתאימים לכל מטרה. למשך תוכלו לבצע הדפסה על כוסות קפה, דבר המתאים מאוד לבתי קפה אשר רוצים להדפיס את לוגו העסק או אפילו למותגי הקפה עצמם.

זהו דבר הכרחי לצורך חיזוק המותג, בין אם זה קפה יצרן קפה או בית קפה ואפילו מסעדות. כמו כן, מלבד הדפסה על כוסות קפה, ניתן להזמין הדפסה על כוסות ויסקי וכל סוג של הדפסה על כוסות זכוכית לבתי מלון, בתי חולים, משרדי ממשלה, מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים ועוד.

מי צריך הדפסה על כוסות?

נסו לדמיין את ההבדל בין שני המצבים: המצב הראשון הוא לקוח אשר נכנס לבאר ומזמין כוס ויסקי ומקבל סתם כוס זכוכית. המצב השני הוא שהלקוח מקבל כוס ויסקי מודפסת עם לוגו המקום.

הדפסה על כוסות ויסקי מאפשרת לכם להציג בפני הלקוח עסק רציני בעל כוסות משלו עם לוגו בעיצוב אישי, זה הרבה יותר מרשים וזה תורם מאוד לחיזוק המותג.

באותו האופן הדפסה על כוסות קפה יכולה לסייע לחזק את מיתוג העסק ולשדר מסר של מקצועיות. גם מבחינה עיצובית, הכוסות המודפסות כוללת אלמנט עיצובי נוסף ההופך אותן לשונות ומעניינות יותר ממה שיוכלו למצוא בבתי הקפה או המסעדות האחרות.

כאשר אתם, העסק שלכם, מזמין הדפסה על כוסות ברמלה אתם פשוט ממקמים את עצמכם במקום אחד מעל כל העסקים האחרים.

שלח/י את הקובץ למייל: a546650271@gmail.com או מלא/י הפרטים כאן