חנויות הדפסה על מוצרים

חנויות הדפסה על מוצרים

עסקים, חברות וארגונים שונים מחפשים חנויות הדפסה על מוצרים פתח תקווה לצורך הפקת גימיקים פרסומיים ומתנות לעובדים. אין כמו הדפסה על מוצרים גדרה בשביל ליצור אביזרים פרסומיים ומתנות לעובדים.

המיוחד במוצרים אלו הוא שהם ניתנים למיתוג אישי, כלומר בחנויות הדפסה כל מוצרים אתם יכולים להזמין מוצרים מודפסים הכוללים את שם העסק, הלוגו או כל עיצוב שתחפצו בו.

 

הדפסה על מוצרים פתח תקווה – נראות גבוהה

היתרון הגדול של מוצרים מודפסים הוא שהם בעלי חשיפה גבוהה מאוד. כאשר מדפיסים על מוצרים שימושיים, כמו למשל חולצות, פדים לעכבר, כוסות, כובעים או אחרים מקבלים מתנה שימושית המשמשת במקביל כפרסומת.

כך אנשים רבים נחשפים למותג שלכם ואתם תמיד נשארים במודעות שלהם.

 

הדפסה על מוצרים גדרה – מבחר אפשרויות

אנו בדפוס קשת מתמחים במתן פתרונות של מוצרים שיווקיים לעסקים בהתאמה אישית.

אצלנו תוכלו למצוא תא המוצר שמתאים לתקציב שלכם עם העיצוב האישי שלכם. תוכלו לבחור את המוצר שאותו אתם רוצים ולהדפיס עליו.

למשל ניתן להזמין כוסות מודפסות לכל מטרה; בחנויות הדפסה על מוצרים תוכלו למצוא כוסות מסוגים שונים, החל מכוסות אספרסו ועד לכוסות יין.  אנו עושים את כל סוגי ההדפסות על זכוכית, פלסטיק ואפילו נירוסטה. פשוט מעולה למסעדות, בתי קפה, בתי מלון ועסקים רבים.

 

הדפסה על מוצרים בירושלים – חולצות וכובעים

אצלנו בדפוס קשת תוכלו להזמין הדפסות על חולצות וכובעים לכל מטרה. אנו מבצעים הדפסות בעזרת הטכנולוגיה החדישה ביותר, הדפסה ישירות על הבד.

התוצאה המתקבלת בהדפסה על מוצרים בירושלים היא חולצות עם הדפסי צבע איכותיים ביותר אשר מחזיקים מעמד זמן רב.

אתם יכולים להדפיס כל דבר על חולצות וכובעים וליהנות ממוצרים פרסומיים מעולים. הדפסה על חולצות מתאימה מאוד לתנועות נוער, מדים לעובדים, ימי ספורט, טיולים שנתיים ועוד.

בחנויות הדפסה על מוצרים בירושלים תוכלו לקבל את מה שאתם צריכים לצורכי קידום מכירות או גיבוש העובדים.

אנו יכולים לסייע לכם להתאים את המוצרים המתאימים ביותר לתקציב שלכם. אצלנו ניתן להזמין בכל כמות, החל מהלקוחות הבודדים המחפשים מתנה אישית ועד ללקוחות המוסדיים המזמינים מאות ואלפי מוצרים מודפסים.

אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר.

שלח/י את הקובץ למייל: a546650271@gmail.com או מלא/י הפרטים כאן