הדפסה על כוסות מחירים משתלמים

הדפסה על כוסות מחירים – אנו בדפוס קשת מציעים מגוון שירותי הדפסה המתאימים לצרכים פרסומיים. אצלנו תוכלו למצוא מבחר פריטים המתאימים בתור גימיקים שיווקיים. אחד הגימיקים המוצלחים ביותר הוא כוסות מודפסות; פריט חשוב בהרבה בתי עסק אשר יכול לשמש גם כגימיק פרסומי.  אנו מבצעים הדפסה על כוסות בטבריה ובבית שמש המתאימה לכל סוגי הלקוחות.

בין לקוחותינו תוכלו למצוא לקוחות פרטיים המזמינים יחידה בודדת או כמויות קטנות ואפילו גדולות לאירועים מיוחדים, לצד לקוחות עסקיים ומוסדיים המזמינים כמויות גדולות של כוסות מודפסות.

הדפסה על כוסות מבחר כוסות

הדפסה על כוסות מחירים

ניתן להזמין הדפסה על כוסות בטבריה וליהנות ממגוון סוגי כוסות מכל הסוגים ולכל מטרה. אצלנו תוכלו למצוא ספלים לשתייה חמה, כוסות אספרסו, כוסות מודפסות לבירה ואפילו יין, כוסות תרמיות מודפסות, כוסות פלסטיק ועוד.

בזכות המבחר הרב והיכולת להתאים את ההדפס לפי צרכי הלקוח אנו יכולים לענות על כל צורך וכל בקשה, החל מהלקוח הבודד ועד חברות ענק המחפשות מוצרי פרסום.

הדפסה כל כוסות בית שמש – מתנה בעלת ערך

כוס מודפסת או ספל מודפס היא מתנה שיש לה הרבה מאוד ערך. מצד אחד מדובר בפריט שימושי, הרי מי מאיתנו אינו משתמש בספל או כוס מידי יום… ישנם אנשים אשר אפילו עושים שימושים יצירתיים בכוסות וספלים כמו מעמד לכלי כתיבה על הדשולחן המשרדי.

עכשיו דמיינו את אותו ספל המשמש כמעמד לכלי כתיבה עם תמונה של אדם יקר…זוהי מתנה בעלת ערך רגשי רב שכולם אוהבים… ולחשוב שמדובר בהדפסה על כוסות בזול…

 

הדפסה על כוסות מחירים

ועכשיו לשאלת השאלות, כמה עולה הדפסה על כוסות בית שמש? מסתבר שפריט כל כך מושלם וכל כך שימושי עם הרבה ערך מוסף יכול להיות דבר כל כך זול. אנו בדפוס קשת מבצעים הדפסה על כוסות בזול כאשר טווח המחירים הוא שקלים בודדים לכל כוס.

הדפסה על כוסות בזול מאפשרת לכם להעניק מתנה צנועה ליקיריכם או לצוות העובדים. זוהי אמנם מתנה זולה אך יש לה ערך רב והיא בהחלט מתנה נחשבת. ניתן לשלב כוסות מודפסת בערכות שי לחג או לתת את הכוס בתור מתנה בפני עצמה באירועים מיוחדים.

אנו מבינים שעבור עסקים רבים ישנו צורך במתנות זולות בכמויות גדולות ולכם אנו מציעים הדפסה על כוסות מחירים משתלמים.