הדפסה על כוס תרמית

הדפסה על כוסות בחיפההדפסה על כוס תרמית

אנו בדפוס קשת מציעים שירותים של הדפסה על כוס תרמית עבור מגוון לקוחות פרטיים ומוסדיים הנהנים מכוסות מודפסות הכוללות הדפס אישי אשר אותו הלקוח בוחר.

הדפסה על כוס תרמית מתאימה לכל סוגי הלקוחות, אלו אשר רוצים כוס בודדת ואלו אשר רוצים לעשות הזמנה גדולה.לקוחות פרטיים בדרך כלל מחפשים מתנה מיוחדת ומזמינים כוס הדפסה על כוס בודדת, עסקים וארגונים מבצעים הזמנות גדולות יותר. עיקר ההבדל בין הלקוחות הפרטיים לבין הלקוחות העסקיים הוא בסוג ההדפס; חברות ולקוחות עסקיים בדרך כלל מזמינים הדפסה של לוגו העסק לצורך מיתוגו, לעומתם הלקוחות הפרטיים בדרך כלל מזמינים הדפס עם תמונה של חבר או חברה כאשר זו מתנה אישית.

הדפסות מכל הסוגים

אנו בדפוס קשת מצבעים הדפסה על כוסות בחיפה מכל סוג. אצלנו תוכלו להדפיס על כוסות אלכוהול (הדפסה על כוסות יין ובירה); הדפסה על כוסות לבתי קפה כמו למשל הדפסה על כוסות אספרסו; הדפסה על כוסות פלסטיק ואפילו הדפסה על כוס תרמית.

הדפסה על כוס תרמית – כוסות תרמיות הן להיט; הן מאפשרות למשתמש בהן ליהנות משתייה חמה או קרה לאורך זמן, כלומר הכוס מבודדת ומסייעת לשמור על טמפרטורת המשקה. כוסות אלו מאוד פופולריות עבור מי שאוהב לקחת קפה לדרך או למשרד. כוסות תרמיות משמשות במקרים רבים בתור אמצעי פרסום ולכם עסקים רבים מזמינים הדפסה על כוס תרמית. רבים מלקוחותינו המזמינים הדפסה על כוסות בחיפה מתעניינים בכוסות תרמיות ממותגות.

הדפסה על כוסות אספרסו – סוג של הדפסה המתאים מאוד לבתי קפה, כך ניתן להגיש לאורחים כוס אספרסו קטנה וחמודה ועלייה שם המקום או מותג הקפה המוגש שם. הדפסה על כוסות אספרסו היא רעיון מעולה לחיזוק המותג.

אנו בדפוס קשת משרתים לקוחות רבים ומספקים להם מגוון שירותי הדפסה על כוסות בחיפה. בין לקוחותינו ניתן למצוא בתי מלון רבים; בתי קפה ; מסעדות; בארים ומועדונים; חנויות ספורט; סוכנויות ביטוח; חברות ליסינג; חדרי כושר; רשתות אפנה; אנשי שיווק וקידום מכירות ועוד לקוחות רבים הנהנים ממוצרים בהתאמה אישית לכל מטרה. אם עסקים רבים נהנים ממוצרים פרסומיים בעלי ערך ממשי, כדאי גם לכם לנסות.