הדפסה על כוסות יין

הדפסה על כוסות אלכוהול

הדפסה על כוסות יין הדפסות על כוסות הן דבר מאוד פופולרי ויש לכך שתי סיבות טובות, האחת היא המחיר המשתלם והשנייה היא הערך המוסף הרב המתקבל. הדפסה על כוסות אלכוהול הופכת סתם כוסות זכוכית רגילות לכוסות ממותגות הנושאות את לוגו העסק.

אך לא רק עסקים נהנים מהדפסה על כוסות; ניתן להזמין הדפסה על כוסות יין או הדפסה על כוסות בירה עבור כל אירוע ובכל כמות. אנשים רבים מזמינים הדפסה בתור מתנה לחבר/ה או עבור אירוע מיוחד שבו רוצים להגיש לאורחים כוס שתשמש אותם אחר כך כמזכרת.

 

כוסות עבור בארים, מסעדות ובתי מלון

אנו מבצעים הדפסה על כוסות בחדרה עבור מגוון לקוחות, פרטיים ועסקיים. הלקוחות העסקיים מגלים עניין רב בהדפסה על כוסות אלכוהול, כמו למשל הדפסה על כוסות יין או הדפסה על כוסות בירה. אלו יכולים להיות בתי מלון, אולמות אירועים, פאבים, מסעדות ומועדונים אשר רוצים למתג את המקום ולהעניק כוס ייחודית עבור המבלים במקום – בעזרת הדפסה על כוסות אלכוהול ניתן לעשות זאת בקלי קלות.

הדפסה על כוסות בירה – ניתן להזמין הדפסת צבע על כוסות בירה מכל סוג ובכל גודל, דבר שימושי מאוד עבור פאבים ומועדונים אשר רוצים להגיש לאורחים בירה בכוס ממותגת. לחלופין, מותגי הבירה יכולים להזמין הדפסה על כוסות בירה עם לוגו וסלוגן של המותג.

הדפסה על כוסות יין

– סוג זה של הדפסה מתאים מאוד לאירועים, למשל כאשר רוצים לעשות מזכרת מאירוע החתונה. במקום להגיש לאורחים יין בכוס רגילה ומשעממת אתם יכולים להדפיס כיתוב מיוחד על הכוס ובסיום האירוע האורחים ייקחו את הכוס למזכרת.

 

הדפסה על כוסות בחדרה – כיצד זה עובד

לצורך ביצוע ההזמנה של כוסות מודפסות עליכם לבחור את סוג הכוסות שמעניין אתכם ואת הכמות. לאחר מכן תצטרכו לבחור את העיצוב או יותר נכון לשלוח לנו קובץ דיגיטלי עם העיצוב שבו אתם מעוניינים. אנו מבצעים הדפסה על כוסות אלכוהול בעזרת הטכנולוגיה החדישה ביותר. התוצאה היא כוסות ממותגות באיכות גבוהה עם מאוד ובצבע. הכוסות שלנו מתאימות למדיח הכלים וההדפס אינו יורד.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מאתר האינטרנט שלנו, שם תוכלו לראות דוגמאות רבות של הדפסה על כוסות בחדרה ובפרט הדפסה על כוסות אלכוהול.