הדפסה על כוסות באשדוד

הדפסה על כוסות קפה

הדפסה על כוסות באשדוד

אנו בדפוס קשת מתמחים במתן פתרונות לעסקים ואנשים פרטיים אשר רוצים להזמין הדפסה על כוסות.

אנו מדפיסים הדפסות צבע על כוסות מכל סוג, כמו למשל הדפסה על כוס קפה, כוס בירה או כוסות אחרות. ניתן להזמין הדפסה על כוסות באשדוד כל הדפס שתרצו ובכל כמות שתרצו.

הדפסה על כוסות נעשית בצבע לפי העיצוב שאתם בוחרים. כוסות מודפסות במיתוג אישי הן פתרון מעולה לעסקים הרוצים לחזק את המיתוג של העסק.

מקובל מאוד בקרב עסקים להשתמש בכוסות ממותגות למטרות שיווק וקידום מכירות, כוסות בבית העסק או מתנות לעובדים. אך לא רק עסקים יכולים ליהנות מהדפסה על כוסות, גם אנשים פרטיים הרוצים מתנה מיוחדת לחבר או חברה.

 

הדפסה על כוסות אור יהודה – מגוון אפשרויות

מתנה אישית – אנו בדפוס קשת מבצעים הדפסה על כוסות בכל כמות שתרצו, גם עבור הזמנה בודדת. ניתן להזמין הדפסה על כוס קפה עם תמונה והקדשה אישית (או כל רעיון שבו אתם חפצים) בתור מתנה לאמא, אבא כל בן משפחה וחבר.

 

כוסות מודפסות לקידום מכירות – ניתן להזמין הדפסה על כוסות אור יהודה כוסות למטרות קידום מכירות ויחסי ציבור. למשל ניתן לחלק את הכוסות עם לוגו העסק בתערוכות וירדים, אירועי קידום מכירות או מתנות ללקוחות בנקודת הקנייה. הדפסה על כוסות נותנת ערך מוסף לכוס ומסייעת בשיווק ובניית תדמית העסק.

 

כוסות לבית העסק – בתי מלון, בתי קפה, פאבים ומסעדות הם רק חלק מהלקוחות אשר אשר מזמינים הדפסה על כוסות באשדוד. כוסות מודפסות מסייעות לבניית תדמית העסק ומקובל מאוד שבתי הקפה או עסקים אחרים מגישים לאורחים בכוסות ממותגות. עסקים יכולים להזמין הדפסה על כוס קפה, כוס בירה או כל סוג של כוס שתרצו.

 

מתנות לעובדים – עסקים וועדי עובדים מעניקים מתנות לעובדים בתקופות החגים ובאירועים מיוחדים.

כוסות ממותגות עם לוגו העסק יכולות להיות מתנה מעולה ושימושית עבור העובדים וכמו כן הן מחזקות את הקשר של העובד עם המותג. ניתן להזמין כוסות ממותגות, בכל כמות ומכל סוג ועליהן לוגו העסק. זוהי מתנה צנועה אך בעלת משמעות רבה.

 

הדפסה על כוסות עבור אירועים – ניתן להזמין הדפסה על כוסות באשדוד לצורך אירועים מיוחדים אותם אתם רוצים לזכור ליתר דיוק שהאורחים שלכם יזכרו.

למשל ניתן להזמין כוסות מודפסות עבור חתונה או בר מצווה, בסוף האירוע האורחים יוזמנו לקחת את הכוסות בתור מזכרת.קפה

שלח/י את הקובץ למייל: dinamo3283@gmail.com התקשר 050-6866595 או מלא/י הפרטים כאן: