הדפסה על כוס קפה

הדפסה על כוס קפה | הדפסה על כוס זכוכית

הדפסה על כוס הרצליה

הדפסה על כוס קפה או הדפסה על כוס זכוכית: יכול הלהיות מתנה מקורית, מה דעתכם על כוס מודפסת? זוהי יכולה להיות מתנה מיוחדת בעלת אופי אישי.

הדפסה על כוס זכוכית (או הדפסה על כוס קפה מכרמיקה ) מאפשרת לכם להפוך כוס רגילה לכוס מעוצבת בעלת אופי אישי המתאים לצרכים שלכם.

לצורך העניין הדפסה על כוס זכוכית יכולה להתאים עבור הכנת מתנה לחבר, כך תוכלו להעניק לו מתנה אישית מכם, אולי עם תמונה של שניכם יחדיו.

אך לא רק לקוחות פרטיים המחפשים מתנות יכולים ליהנות מהדפסה על כוס, גם חברות ועסקים שונים נהנים מהיתרונות של כוס בעיצוב אישי.

הדפסה על כוס זכוכית לעסקים

עסקים רבים מזמינים הדפסה על כוס זכוכית או הדפסה על כוס בירה; כאשר מדובר בפאבים, בתי מלון, בתי קפה או מסעדות, מקובל מאוד להשתמש בכוסות ממותגות הנושאות את הלוגו של בית העסק. הדפסה על כוס זכוכית מסייעת במיתוג העסק וניתן לעשות זאת על כל סוגי הכוסות. לצורך הדוגמה ניתן להזמין הדפסה על כוס בירה הכוללת את שם הפאב;

אפילו מותג הבירה עצמו יכול להזמין הדפסה על כוס בירה על מנת לסייע במיתוג ושיווק מוצריו. התוצאה המתקבלת היא כוס מרשימה המשדרת מסר של מקצועיות העסק ומסייעת במיתוגו.

 

הדפסה על כוס הפלא

כוס הפלא או ליתר דיוק ספל הפלא הוא אחד הגימיקים המבוקשים ביותר בתחום המתנות והוא דורש טכנולוגיית הדפסה מיוחדת שאנו בדפוס קשת יכולים לעשות עבור לקוחותינו. כוס הפלא היא למעשה ספל לשתייה חמה ועליו הדפס מיוחד.

 

לכאורה כאשר מסתכלים על הספל לא רואים את ההדפס, אך כאשר ממלאים את הספל במשקה חם (כוס קפה או תה לצורך הדוגמה) מתרחש הפלא והתמונה נחשפת. הדפסה על כוס הפלא היא רעיון מדליק כאשר רוצים להעניק מתנה למי שאוהבים וניתן להדפיס בצבע כל תמונה.

אנו בדפוס קשת מבצעים הדפסי צבע איכותיים אשר אינם יורדים או דוהים והכוסות שלנו מתאימות למדיח הכלים וגם לרחיצה ידנית.

 

לסיכום, כאשר מזמינים הדפסה על כוס קפה, בעצם אנו הופכים כוס זכוכית פשוטה וחסרת ייחוד למשהו שונה ואישי שלא רואים במקומות אחרים. כך ניתן להשתמש בכוסות מודפסות לכל מטרה, החל משיווק ויחסי ציבור ועד מתנות אישיות לחברים או עובדים.

בחרו עכשיו מבין כל סוגי ההדפסות (הדפסה על כוס זכוכית / הדפסה על כוס הפלא / הדפסה על כוס בירה) ותיהנו מכוס ממותגת בעיצוב אישי.

שלח/י את הקובץ למייל: dinamo3283@gmail.com התקשר 050-6866595 או מלא/י הפרטים כאן: